Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
У воєнний час
Довідник безбар'єрності "У воєнний час" «Довідник безбар’єрності» – проект з відкритим кодом, доступний для використання та цитування, який також можна доповнювати. Над ним працювали правозахисники, психологи, батьки, які виховують ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

7.05.2018: На Кіровоградщині завершилась весняна лісокультурна кампанія

 

 

 

 

 

Лісівники Кіровоградщини завершили комплекс весняних лісогосподарських робіт, пов’язаних зі створенням і доповненням лісових культур, посівними роботами та закладенням плантацій новорічних ялинок.

Як повідомила начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко, усього створено лісових культур на площі 338 га, у тому числі 137 га нових лісів. Доповнення лісових культур проведено в цілому на площі 662 га, у т. ч. доповнено захисних насаджень на площі 157 га. Незважаючи на незвичні погодні умови цієї весни, завдання по доповненню лісових культур виконано лісівниками вчасно і в повному обсязі.

У лісогосподарських підприємствах завершилось висівання лісового насіння в лісорозсадниках та контрольованому середовищі. Загальна площа посівів становила 2,85 га, у тому числі посівів у коробах – 0,16 га.

Закладено близько 14 га промислових плантацій новорічних ялинок.

Лісгоспи активно реалізовують декоративний посадковий матеріал. Об’єм реалізації декоративних саджанців становить 54,5 тис. штук, сума отриманих коштів - близько 1,3 млн. грн.

 

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 07.05.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты